Gabinet i specjaliści

Jesteśmy placówką medyczną świadczącą usługi rehabilitacyjne pacjentom ze schorzeniami narządu ruchu. Nasze usługi skierowane są do szerokiej grupy pacjentów. Prowadzimy rehabilitację osób dorosłych, dzieci i niemowląt. Leczymy skutki urazów u osób aktywnie uprawiających sport. 

Nasza terapia opiera się na pracy terapeuty z pacjentem z wykorzystaniem różnorodnych metod terapeutycznych, co daje nam możliwość dogłębnej i rzetelnej analizy problemu pacjenta, a co za tym idzie ustalenia celowanej terapii.

Pragnęliśmy stworzyć miejsce przyjazne, komfortowe i bezpieczne dla naszych mały pacjentów. Świadczymy kompleksową rehabilitację dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego, problemami neurologicznymi. Zajmujemy się także wspomaganiem rozwoju dzieci zdrowych – profilaktyką zaburzeń psychoruchowych.

Zależy nam, aby nasi pacjenci wracali jak najszybciej do zdrowia oraz swojej wcześniejszej aktywności fizycznej, dlatego proces terapeutyczny jest planowany oraz prowadzony przez wykwalifikowanych i doświadczonych terapeutów.

Nasi specjalisci

dr n.med. Aleksandra Zientala
Fizjoterapeutka z kilkunastoletnią praktyką. Certyfikowane metody: PNF, Terapii skolioz wg K. Schroth, Terapii metody FDM (Fascial Distortion Model), oraz FDM neuro, Terapii punktów spustowych, Igłoterapia sucha, Kinesiotaping. Jest doświadczoną terapeutką pracującą z pacjentami uskarżającymi się na dolegliwości kręgosłupa i aparatu ruchu. Wykładowca Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Tytuł doktora uzyskała broniąc pracy pt. "Postawa ciała i wybranie innych komponentów somatycznych, a sprawność fizyczna u dzieci w wieku 12-13 lat".Autorka publikacji naukowych, uczestniczka wielu konferencji o tematyce neurologicznej i rehabilitacyjnej.

x

Odwiedź nas